Poduszki i materace z łuski orkiszowej

Łuska orkisz - Niezbędna do wykonania poduszki orkiszowej.

Orkisz może stać się wspaniałym wypełnieniem poduszek, materacy itp. poprawiając krążenie i pomagając przy wzmożonym napięciu, bólach reumatycznych lub też przy problemach ze snem.

Poduszka z wkładem z orkiszu wytwarzając silne pole biologiczne zbliżone do naturalnego biopola człowieka, wzmacnia i uzupełnia jego braki. Wypełnia się ją łuską orkiszu. Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo.

Harmonizuje emocjonalnie, uspokaja, łagodzi stres. Zapewnia długi i głęboki sen dzięki temu, że pachnie świeżym ziarnem. Aby wzmocnić jej działanie można ją podgrzewać w temp. 50 oC. Długo utrzymuje temperaturę. W krajach zachodnich zmielone łuski orkiszu traktuje się również jako lek, źródło błonnika. Kąpiele w odwarach z plewek są środkiem pomocnym w wielu dolegliwościach skórnych.

EKOLOGICZNA PODUSZKA ZDROWOTNA

WYPEŁNIONA 100% ekologiczną

ŁUSKĄ ORKISZOWĄ

Właściwości :

  • ZDROWOTNE - poprawiając krążenie i pomagając przy wzmożonym napięciu, bólach reumatycznych lub też przy problemach ze snem.
  • ZAPOBIEGAJĄCYM ODLEŻYNOM - łuska w poduszkach i materacach przemieszcza się nie stwarzając stałego nacisku na jedną partię ciała, zapewnia prawidłowe krążenie i swobodnie przepływ powietrza.
  • ANTYPOTOWE - poduszka(łuska orkiszowa) nie nagrzewa się od naturalnego ciepła wytworzonego przez Twoje ciało.
  • ZAPOBIEGAJĄCE POWSTAWANIU WAD KRĘGOSŁUPA - sypkie wypełnienie zapewnia prawidłowe podparcie szyjnego odcinka kręgosłupa, zapewnia skrzywieniom i bólom.

Poduszka z wkładem z orkiszu wytwarzając silne pole biologiczne zbliżone do naturalnego biopola człowieka, wzmacnia i uzupełnia jego braki. Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo. ŚPIJ ZDROWO I WYGODNIE !!!
Na zamówienie wypełnienie łuska orkisz lub gryczaną z ziołami:

  • 1. Uspokojenie z melisą ‘
  • 2. Orzeźwiające – mięta
  • 3. Inhalujące – tymianek
  • 4. Antyseptyczne kojące – nagietek
  • 5. Intensywnie pachnące - Ruta

***PODUSZKI***ZIARNA***WAŁKI ***ZAGŁÓWKI***

pszenica samopsza Świdnik

plantacja orkiszu Świdnik

Gospodarstwo Ekologiczne Chmiel Sławomir

produkty orkiszowe Świdnik 

produkty lecznicze Świdnik

gospodarstwo ekologiczne Świdnik

poduszki orkiszowe

materace orkiszowe

ekologiczna poduszka zdrowotna Świdnik


produkty lecznicze Lublin

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.