Poduszki i materace z łuski orkiszowej

Łuska orkisz - Niezbędna do wykonania poduszki orkiszowej.

Orkisz może stać się wspaniałym wypełnieniem poduszek, materacy itp. poprawiając krążenie i pomagając przy wzmożonym napięciu, bólach reumatycznych lub też przy problemach ze snem.

Poduszka z wkładem z orkiszu wytwarzając silne pole biologiczne zbliżone do naturalnego biopola człowieka, wzmacnia i uzupełnia jego braki. Wypełnia się ją łuską orkiszu. Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo.

Harmonizuje emocjonalnie, uspokaja, łagodzi stres. Zapewnia długi i głęboki sen dzięki temu, że pachnie świeżym ziarnem. Aby wzmocnić jej działanie można ją podgrzewać w temp. 50 oC. Długo utrzymuje temperaturę. W krajach zachodnich zmielone łuski orkiszu traktuje się również jako lek, źródło błonnika. Kąpiele w odwarach z plewek są środkiem pomocnym w wielu dolegliwościach skórnych.

EKOLOGICZNA PODUSZKA ZDROWOTNA

WYPEŁNIONA 100% ekologiczną

ŁUSKĄ ORKISZOWĄ

Właściwości :

  • ZDROWOTNE - poprawiając krążenie i pomagając przy wzmożonym napięciu, bólach reumatycznych lub też przy problemach ze snem.
  • ZAPOBIEGAJĄCYM ODLEŻYNOM - łuska w poduszkach i materacach przemieszcza się nie stwarzając stałego nacisku na jedną partię ciała, zapewnia prawidłowe krążenie i swobodnie przepływ powietrza.
  • ANTYPOTOWE - poduszka(łuska orkiszowa) nie nagrzewa się od naturalnego ciepła wytworzonego przez Twoje ciało.
  • ZAPOBIEGAJĄCE POWSTAWANIU WAD KRĘGOSŁUPA - sypkie wypełnienie zapewnia prawidłowe podparcie szyjnego odcinka kręgosłupa, zapewnia skrzywieniom i bólom.

Poduszka z wkładem z orkiszu wytwarzając silne pole biologiczne zbliżone do naturalnego biopola człowieka, wzmacnia i uzupełnia jego braki. Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo. ŚPIJ ZDROWO I WYGODNIE !!!
Na zamówienie wypełnienie łuska orkisz lub gryczaną z ziołami:

  • 1. Uspokojenie z melisą ‘
  • 2. Orzeźwiające – mięta
  • 3. Inhalujące – tymianek
  • 4. Antyseptyczne kojące – nagietek
  • 5. Intensywnie pachnące - Ruta

***PODUSZKI***ZIARNA***WAŁKI ***ZAGŁÓWKI***

pszenica samopsza

plantacja orkiszu

Gospodarstwo Ekologiczne Chmiel Sławomir

produkty orkiszowe Świdnik 

produkty lecznicze Świdnik

gospodarstwo ekologiczne Świdnik

poduszki orkiszowe

materace orkiszowe

ekologiczna poduszka zdrowotna


produkty orkiszowe Świdnik

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.