Posiadam odmianę Shwabenkorn, Jest to jedna z najbardziej cenionych odmian jeżeli chodzi o właściwości zdrowotne i lecznicze. Polecana przez św. Hildegardę
Plonuje dość dobrze i ma grubsze ziarno, ja zbierałem od 2800 do 4500 kg/ha. Stosuję przy uprawie przed siewem Efektywne Mikroorganizmy (EM-Naturalnie Aktywny) 40 litrów na hektar. Lub ostatnio Humi Agra plus Bacter Plant – który zastępuje nam obornik .To ogranicza choroby i zwiększa plon.Więcej na temat tego produktu zobacz na www.efektywnemikroorganizmy.info.pl

Dostawa kurierem lub odbiór własny z naszego gospodarstwa.

Oszczędzaj łącz kilka produktów w jednej cenie przesyłki –
zobacz: www.zenszen.com

Ilość wysiewu: 330-350 kg/ ha ziarna w łusce.

Pozwala to oczyścić glebę z patogenów, mikroorganizmy pracując w glebie przerabiają słomę i pozostałości roślin.

Sławomir Chmiel
EKOLOGICZNA Plantacja Żeń-Szeń
www.zenszen.com
tel. 602 622-328;
Kup teraz
W naszym gospodarstwie przed siewem Stosujemy Humusa Active w dawce 20 l/ha, lub opcjonalnieEM Naturalnie Aktywny 20 l/ha. 20 l Humusa Activ– to odpowiednik 10 ton obornika. Polecam szczególnie na słabe gleby.

Termin Wysiewu: jesień tak jak pszenice ozime.

Można siać nawet w późniejszym terminie, wystarczy orkisz wrzucić w ziemie przed zamarznięciem gleby

Ilość wysiewu: 330-350 kg/ ha ziarna w łusce
Kup teraz
Pozwala to oczyścić glebę z patogenów, mikroorganizmy pracując w glebie przerabiają słomę ipozostałości roślin w próchnicę, jednocześnie udostępniają fosfor, potas, azot i inne składnikiodżywcze z formy niedostępnej dla roślin na formę przyswajalną. Stąd nie ma potrzeby nawożenianawozami fosforowymi i potasowymi. Zwiększając próchnicę zwiększamy pH gleby– nie ma potrzebywapnowania. Jednocześnie przygotowujemy ziarno orkiszu na siew. Czyli czyścimy z chwastów,odbieramy pół kłoski tak aby ziarno orkiszu w łusce można było wysiać siewnikiem.

ekologiczna poduszka zdrowotna Świdnik

Gospodarstwo Ekologiczne Chmiel Sławomir

produkty orkiszowe Świdnik 

produkty lecznicze Świdnik

gospodarstwo ekologiczne Świdnik

poduszki orkiszowe

materace orkiszowe

produkty orkiszowe Lublin


gospodarstwo ekologiczne Lublin

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.